Vyberte si nové golfové vybavenie v partnerskom obchode


V piatok 8.5. štartuje nová spolupráca a klubová výhoda s IM Golf shopom. Pred štartom na

šej hendikepovej hry je pre vás otvorený ich obchod vedľa recepcie na Zbraslavi. Pre štart pripravili pre nás novú kolekciu s 10% zľavou a vždy automaticky po registrácii na ich nový eshop dostanete zľavu 5% ako člen GC StredaInak. Nezabudnite povedať, že ste z nášho klubu.

Okrem bežného sortimentu sme sa dohodli aja možnosti fittingu zdarma v prípade, že si fitting objednáte u nášho klubového PRO - Vítka Šimka. (724314538). Príďte vyladiť svoje zbrane s novým vybavením, detaily aké hole sú k dispozícii dostanete vždy od Vítka.

#2020

9 views0 comments

GC StredaInak o.s.

V uličce 921

253 01 Hostivice

 

registrace@gcsi.cz

728 985 610

Zásady zpracováni osobních údajů

  • Facebook