2.Golfový víkend 2013 - Hartl resort

7.7.2013

od 5.7.2013 do 7.7.2013 jsme si užili krásný víkend v Hartl resortu u Bad Griesbachu v Německu. http://www.hartl.de/

 

Je to naprosto úžasná oblast - 1x 36, 4x18 a 2x9 jamkové hřiště, včetně obrovských tréninových ploch (golfodrom) - navíc pokud disponujete "negolfovým" doprovodem, je všude okolo spousta cyklotras, několik termálních koupališť a krásná krajina .. a historický Pasov kousek.

 

Jedinou nevýhodou byli komáři a na výše položených hřištích ovádi:-( ... vzhledem k tomu, že se tudy v červnu prohnala povodeň, dá se předpokládát, že horší už to být nemůže .. a šlo to

 

Turnaje jsme měli naplánované na pátek 5.7 a na sobotu 6.7, v neděli 7.7 se hrálo Foursome dvojic .. většinou o oběd:-)

 

Krásné ubytování v resortu http://www.hartl.de/de/hotels-am-golfplatz/gutshof-penning.html, spousta pokojů s velikou terasou a výhledem na jamky č.1 , 9, a 18 hřiště Beckenbauer (tam právě probíhala evropská tůra .. takže se bylo i na co dívat:-))

 

V pátek 5.7 v dopoledních hodinách jsme se tedy sešli na hřišti MercedesBenz a zahráli si turnájek v krásné rovinaté krajině doplněné spoustou potůčků a jezírek .. no prostě vody:-). Až přes krátkou přepršku asi v polovině turnaje jsme měli teplé a slunečné počasí. Někomu hřiště vyhovovalo více, někomu méně .. je určitě ale třeba zmínit krásný výsledek Pavly Blažkové, která uhrála 45 stb. bodů a Hynek Rieger 41 bodů.( .. na druhou stranu slepice a prasátko se rozdávali na opravdu "ostudné" výkony 19 a 18 stb. bodů)

 

Večerní vyhlášení výsledků se protáhlo až dlouho za půlnoční hodinu, Jarda nám krásně hrál na kytáru .. tak jsme jim tam předvedli trochu toho českého folklóru:-)

 

V sobotu jsme přejížděli na hřiště Lederbach ... cca 10 min a přesto velké překvapení v podobě hřiště zasazeného do kopcovité krajiny (9 jamka se rovnala výšlapu červené sjezdovky ... a na 10 rovnou šup sjezd dolů a pak výšlap "jen modré" :-))

 

Ačkoli jsme na první pohled považovali hřiště prakticky nehratelné s dobrým výsledkem, opak byl pravdou.. do klubovny jsme se vraceli sice řádně utrmácení (a to byli i tací, kteří celou 18 nesli bag na zádech ..) ale ve většině případů s krásnými výsledky. Za zmínku určitě stojí 72 ran Petra Horáčka juniora (Hcp3) a 41 stb bodů a 42 stb bodů Roberta Nového.

 

Vyhlášení výsledků tentokrát proběhlo hned po hře, neboť část účasníků nás již opouštěla ... večer jsme opět poseděli na terase, zhodnotili hru, zážitky ... a život:-)

 

V neděli nás čekalo hřiště Uttlau .. z resortu Penning nejvzdálenější .. s krásnou atmosférou (co to budu zamlouvat .. prostě kýč:-)) vesnického statku. Hřiště bylo tentokrát kombinací prvního a druhého dne ... tedy kopce i voda dohromady:-)

 

Všichni byli ale spokojení a po výborném obědě (někdo jej vyhrál .. někdo jej platil) jsme se postupně vydali na cestu domů.

 

Krásný a vydařený víkend se skvělými lidmi ... a tím myslím jak účastníky víkendu, tak i veškerý "personál" .. no a pochpitelně krásná hřístě, ve spoustě případů super výsledky a v neposlední řadě výborné jídlo

Please reload

GC StredaInak o.s.

V uličce 921

253 01 Hostivice

 

registrace@gcsi.cz

Zásady zpracováni osobních údajů

Partnerská hřiště