3.klubový víkend 2013 - Y golf resort

27.9.2013

3.klubový víkend roku 2013 a tím i uzavření letošní "oficiální" gofové sezóny je za námi.

 

Tentorkát jsme se sešli od pátku 27.9.2013 do neděle 29.9.2013 v Liberci, odehráli jsme poslední turnaj, kterým byl "Přezidentský pohár" odevzdali jsme ceny nejen výhercům turnaje, ale i výhercům letošní SI Tour a klubové jamkovky ... toto vše proběhlo na klubovém večírku v duchu 30.let, kdy jsme se proměnili v krásné tanečnice, gangstery či Jamese Bondy.

 

V neděli jsme pak ve dvojicích odehráli Texas se spoustou vložených soutěží. Sobotní turnaj "Prezidentský pohár" sponzorovaný Honzou Niewaldem a firmou Flexio jsme hráli na Ypsilonce v rekordním počtu 51 hráčů a za krásného "babího" léta.

 

Aby nikomu nebyla zima a v případě neúspěchů při hře se zamezilo ztrátě dobré nálady, byla po 9 jamce k dispozice občerstvovací stanice s portským a svařákem.

 

Ypsilonka je náročné hřiště nejen na hru, ale i na terén a tak se většina z nás zdržela na hřišti delší dobu, než jsme plánovali a tak jsme trochu museli posouvat další plánovaný program.

 

Podrobné informace o turnaji včetně výsledků http://www.gcsi.cz/aktivity/turnaje/213-prezidentsky-pohar-ypsilonka-2892013.htm

 

lObčerstvení po hře pak proběhlo již v Liberci v hotelu Petra, kde jsme byli ubytovaní (plus ještě v okolních penzionech) a volně jsme navázali na klubový večířek, na který se většina z nás proměnila v krásné dámy z barů 30. let s čelenkami z peří, cigaretovými špičkami a krásnými šaty, pánové pak zvolili buď oblek mafiánů nebo James Bonda. K tanci nám pak hrála úžasná kapela PartyBand .. ještě jednou díky Honzíkovi za doporučení a kapele za krásnou hudbu a skvělou atmosféru.

 

Na začátku večera jsme vyhlásili výsledky turnaje, výsledky SI Tour http://www.gcsi.cz/aktivity/turnaje/205-si-tour-2013-vysledky.html a Mistra klubu ve Hře na Jamky. V průběhu večera pak průběžně probíhala dražba partnerů pro nedělní texas dvojic. Ti, co se dražby účastnili si ji opravdu užili a i přes mírné obavy organizátorů byli všichni spokojení..ačkoli minimální vyvolávací částkou bylo 50Kč, většinou jsme se pohybovali kolem 200Kč a v jednom případě jsme končili na závratných 700Kč:-)

 

Skvělá zábava a tanec nás provázely až do pozdních nočních hodin a jediným zádrhelem se ukázaly naše krásné botičky na vysokých podpatcích:-) a s postupujícím večerem tak přibývalo krasavic bez bot, či jen v balerínkách:-)

 

V neděli jsme v plném počtu! a podle startovní listiny odehráli Texas Scramble dvojic, sponzorovaný Martinou Novou a firmou Fajn Masáže se se spoustou vložených soutěží (nearest 2 ranou, longest 2 ranou, longest na levé polovině fairwaye:-)).

 

Bylo odměněno prvních 5 dvojic s nejlepším výsledkem a výherci vložených soutěží. Počasí nám opět přálo, bylo snad ještě příjemnější než v sobotu, bohužel se opět projevila typická "bolavá" pata většiny golfových resortů a to restaurace.Kdo jste s námi byli, určitě na tento víkend budeme často vzpomínat, pro ostatní to může být krásná pozvánka na některou z našich budoucích akcí:-)

Please reload

GC StredaInak o.s.

V uličce 921

253 01 Hostivice

 

registrace@gcsi.cz

Zásady zpracováni osobních údajů

Partnerská hřiště