Klára Sýkorová oslavuje titul Jamkovky 2017.

2.8.2017

Petr Horáček Jun. sa stal prvým finalistom mužského finále jamkovky, ženský titul už je rozhodnutý. 

 

Ako sa patrí na náš klub, ženské finále jamkovky sa odohralo v stredu. Dňa 26.7. sa stretli Klárá Sýkorová a Pavla Orlovská aby sa rozhodlo o víťazke. Prvá 9 dopadla lepšie v prospech Pavly, ktorá viedla už o 4 body a tak vyzeralo, že je rozhodnuté. Po napínavom golfovom súboji ve Mstěticích sa však napokon z víťazstva tešila Klára. 

 

Všetci v GCSI ďakujeme všetkým zúčastneným hráčkam a srdečne gratulujeme Kláre k titulu. Na záver pár slov od Kláry a víťazná score karta:

 

"Za sebe můžu říct, že oproti předchozím kolům jamkovky, kdy jsem si celkem věřila, jsem tady stála proti soupeřce, která má podobný HCP a za měsíc toho nahraje jako já za rok :) Proto vůbec nebylo jisté, jak to půjde, navíc úroveň mojí hry byla hlavně na začátku dost tristní. Přikládám fotku skorekarty - z ní je jasně vidět, že ještě na devítce mě Pavla měla víceméně na pekáči. Pak se hra vyrovnala a začala jsem získávat jamky a nějak se to podařilo. Takže moje pocity jsou úleva a velká radost. Taky jsem ráda, že se jamkovka pro holky letos konečně odehrála a určitě budu apelovat i na další holky, aby se příští rok přihlásily, protože je to zábavný formát hry."

 

 

Please reload

GC StredaInak o.s.

V uličce 921

253 01 Hostivice

 

registrace@gcsi.cz

Zásady zpracováni osobních údajů

Partnerská hřiště